Italwin Travel Cross’u Roma Polisine teslim etti

Italwin ve ulusal kolluk kuvvetleri arasındaki yakın işbirliği devam ediyor, e-bisiklet Trail Ultra’nın Carabinieri Corps’a ve Trail arka modelinin yerel San Lazzaro Polisine tedarik edilmesinden sonra, bu kez Roma Polisi (ayrıca Polizia di Roma Capitale olarak adlandırılır).
İtalya’nın başkenti Polisi için özel olarak seçilen model, her koşulda benzersiz bir sürüş deneyimi sunan, her türlü rotada sürmek üzere tasarlanmış ve bu nedenle amaçları için mükemmel olan Travel Cross oldu: Tiber Nehri boyunca çevrenin korunması ve önemli yerlerin korunması ve Villa Borghese ve Villa Ada gibi Roma’nın parkları ve tarihi villalarının içindeki doğal mirasın korunması için kullanılmaya başlandı.

E-bisikletler, kolluk kuvvetlerinin Roma’nın en kalabalık ve turist dolu yerlerine daha kolay ulaşmasını sağlamak için başkentin şehir merkezinde de vızıldayacak.
Tüm Travel Cross’lar, çerçeve üzerinde Roma Polisi’nin renklerinin ve sembollerinin öne çıktığı özelleştirilmiş bir görünüme sahiptir.

Halihazırda otuz e-bisiklet üretildi ve teslim edildi. 13 Ekim’de, Roma Capitale Polis Gücü Vakfı’nın 152. Yıldönümü kutlamaları sırasında, Campidoglio Meydanı’nda, Komutan General Ugo Angeloni ve Roma Belediye Başkanı Roberto Gualtieri’nin önünde iki Gezi Haçı takdim edildi.

EICMA ziyaretçileri, 8-13 Kasım 2022 tarihleri arasında Milano Rho’da gerçekleşecek olan Sergi sırasında bir resmi örneği daha yakından inceleme şansına sahip olacaklar.