BiciLive: Italwin Travel Cross İncelemesi

BiciLive.it, tamamen bisikletlere adanmış bir İtalyan haber kanalıdır ve çeşitli içerikleri arasında, Youtube’daki videoları binlerce izleyici tarafından izlenen test sürüşleri kesinlikle en popüler olanıdır. Ocak ayında, Italwin’in ön e-Trekking Travel Cross’u test edildi.

Lastikleri ve merkezi 110Nm FIVE motoru daha iyi test etmek için BiciLive, Travel Cross’u kumlu nehir kenarı, tek izli patikalar ve çakıl gibi çeşitli yollarda kullandı. E-bisiklet mükemmel dayanıklılık gösterdi ve en dik kısımlarda bile zemini kaybetmedi. Tek izli denemelerde, test iyi yol tutuşu ve yol tutuşu gösterdi. Pürüzsüz ve düzenli pedal çevirme, yırtılma göstermez ve minimum yardım seviyelerinde uzun mesafelerin kat edilmesine olanak tanır. Tespit edilen enerji tüketimleri düşük ve karşılaşılan yolların gereklilikleriyle uyumluydu.

Italwin, 2023 İrlanda Bisiklet Haftası’na katıldı

Italwin, İrlanda Bisiklet Haftası’nda yerel FIVE distribütörü Green Bikes ile ilgi odağı oldu. Olay, 14 Mayıs Pazar günü İrlanda’daki İtalyan büyükelçiliğinde meydana geldi.
Italwin e-bisikletleri sergilendi ve Made in Italy bisikletlerini test etmek için güzel havadan yararlanan birçok ziyaretçiye sunuldu.

Herkese açık ve sürdürülebilirlik, yeşil mobilite ve e-bisiklet üretimi odaklı etkinlikte, Phoenix Park’tan resmi konak olan Lucan House’un özel bahçelerine kadar 8 km’lik bir rota boyunca pedal çevirebilen 1000’den fazla amatör bisikletçi katıldı. İrlanda’daki İtalyan büyükelçisinin.

Büyükelçi Ruggero Corrias ve bisiklet şampiyonu Maurizio Fondriest de etkinliğe katıldı ve diğer pek çok kişi gibi Italwin Booth’u ve FIVE İrlanda distribütörü Stefano Sale’i ziyaret ederek onlara etkinlik için sergilenen e-bisiklet modellerini sundu.